Stoholm Byggecenter

Hans Nielsen
Indehaver
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 24 48 16 50
hans@hobby-huset.dk

Jeppe Møllenberg
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 60 11 07 51
jeppe@hobby-huset.dk

Keld König Nielsen
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 20 80 35 95
kkn@hobby-huset.dk

Ole Jepsen
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 89
ole@hobby-huset.dk

Palle Bang
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 91
palle@hobby-huset.dk

Lars Pedersen
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 88
lars@hobby-huset.dk

 

Jimmi Lyngesen
Chauffør
Stoholm, Højslev og Grundvad

Poul Erik Kristensen
Lagerchef

 

Grundvad Byggecenter

Kim Jakobsen
Salg / indkøb,byggemarked og trælast
Tlf: 41 12 24 55 / 20 80 35 94
kim@hobby-huset.dk

Jan Christensen
Salg / indkøb, trælast
Tlf: 20 80 35 93
jan@hobby-huset.dk

Lone Hansen
Salg / indkøb, byggemarked
Tlf: 20 80 35 92
lone@hobby-huset.dk

Højslev Byggecenter

Thomas Hansen
Salg / indkøb,byggemarked og trælast
Tlf: 20 80 35 87 / 20 80 35 88
thomas@hobby-huset.dk

© Copyright 2017 - LBC - Consult, - All Rights Reserved ®

Hobby-Huset A/S
Byggemarked & trælast til professionelle og private



Medlem af Jydske Byggecentre